Koncert Charytatywny „Straż Graniczna – Niezłomnym”

287

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG w Chełmie zaprasza w dniu  20 maja 2022 r. o godz. 17:00 do Chełmskiego Domu Kultury. na drugą edycję koncertu charytatywnego z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej  pn. „Straż Graniczna – Niezłomnym”

Orkiestrze towarzyszyć będą soliści Orkiestry Reprezentacyjnej SG: Natalia Zabrzeska-Borowiec, Iwona Chruślicka, Tomasz Jarosz i Wacław Wacławiak.

Na scenie gościnnie pojawią się również:

Podczas koncertu usłyszymy dzieła muzyki filmowej oraz utwory artystów polskiej sceny muzycznej, m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena i Stanisława Soyki.

https://chdk.chelm.pl/kategoria/zapowiedzi/straz-graniczna-niezlomnym-koncert-charytatywny-z-udzialem-orkiestry

Będzie to dla społeczności naszego Oddziału niezwykłe wydarzenie, a to ze względu na jego szczytny cel. Tytuł koncertu jest symbolem trudu rodziców włożonego w walkę o zdrowie i życie własnych dzieci, a celem wydarzenia jest wsparcie finansowe chorych dzieci funkcjonariuszy i pracowników NOSG.  Środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dzieci. 

Cegiełką będzie bilet wstępu, którego koszt wynosi 70 zł.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy, która jest dla nas szczególną szansą, by dać dowód naszej solidarności i empatii. Podzielmy się dobrocią. Wspólnie sprawmy, by tego dnia sala widowiskowa CHDK pękała w szwach. Wszystko po to, by wywołać bezcenny uśmiech na twarzach dzieci, a ich rodzicom pokazać, że jesteśmy i nie pozostajemy obojętni.

Zapraszamy serdecznie na ten wyjątkowy koncert.