Koleżanki i koledzy, zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszej koleżanki Krystyny Walat

2520

Koleżanki i koledzy,

zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszej koleżanki Krystyny Walat.

Krysia w październiku 2015 roku doznała wylewu i udaru niedokrwiennego prawej półkuli mózgu, w wyniku czego wystąpił u niej niedowład lewej części ciała. Jej życie zmieniło się diametralnie. Dzięki rodzinie i najbliższym nie poddała się, ale żeby powrócić w pełni do zdrowia niezbędna jest jej Państwa pomoc.

Choroba Krysi przyszła nieoczekiwanie, z zaskoczenia, zabierając najskrytsze marzenia i plany życiowe. Pomimo wstępnie stawianej przez lekarzy diagnozie, która nie brzmiała zbyt optymistycznie, dziś po przeszło 3 latach od wystąpienia choroby jest zupełnie inaczej. Krysi udało się dokonać rzeczy praktycznie niemożliwych, tych na które lekarze nie dawali szans. Po trzech latach ciężkiej i często bardzo bolesnej rehabilitacji Krysi udało się stanąć na nogi. Problem pozostał jedynie z jej lewą ręką, która jest „uparta” i nie chce tak szybko jak byśmy tego chcieli wrócić do sprawności. Dlatego też Krysi potrzebna jest ciągle systematyczna i profesjonalna rehabilitacja.

Zbierane na bieżąco pieniążki pozwalają Krysi bez żadnych przerw kontynuować rehabilitację w najlepszych ośrodkach rehabilitacyjnych w Polsce. Dzięki temu Krysia ma szansę powrócić w pełni do zdrowia i sprawności fizycznej. Dzięki staraniom lekarzy a zwłaszcza dzięki własnej motywacji i samozaparciu Krysia powraca do coraz pełniejszej sprawności fizycznej. Ciągle jednak potrzebuje systematycznej i długotrwałej rehabilitacji. Wiąże się to z bardzo wysokimi kosztami poniesionymi przez Krysię, ponieważ ośrodki rehabilitacyjne, które świadczą usługi na najwyższym poziomie w Polsce są instytucjami prywatnymi.

Zwracamy się więc do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą wesprzeć finansowo Krysie w jej dalszym procesie rehabilitacji o rozliczenie 1% podatku dochodowego na jej rzecz.

Wszyscy którzy chcą pomóc mogą przekazać 1 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon:

KRS 0000270809

Cel szczegółowy Walat, 5177.

Numer konta fundacji: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Za dotychczas okazaną pomoc i wsparcie bardzo dziękujemy