BAL KARNAWAŁOWY – KOLEJNA INICJATYWA ZARZĄDU ODDZIAŁOWEGO NSZZ FSG KaOSG – 02.02.2019 r.

1494

Bale karnawałowe są cyklicznymi przedsięwzięciami Regionu Sądeckiego Związku Emerytów i Rencistów SG i Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy Karpackim Oddziale SG w Nowym Sączu. Tegoroczna impreza odbyła się 02 lutego 2018 roku w sali bankietowej Hotelu IBIS STYLES w Nowym Sączu.

Uczestników zabawy powitali przedstawiciele organizatorów: Krzysztof Twardowski i Dariusz Żabiński, którzy życzyli wszystkim miłej zabawy. Pierwszy toast „Za pomyślność w Nowym 2019 Roku” wzniósł Komendant Karpackiego Oddziału Straży Granicznej Pan płk. SG Stanisław Laciuga, który brał udział w balu wraz z małżonką. Na parkiecie wspólnie bawili się Funkcjonariusze, Emeryci i Renciści Karpackiego Oddziału SG wraz z osobami towarzyszącymi, łącznie ponad 100 osób. W trakcie zabawy podczas przerwy, Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ FSG kol. Kryspin Żytkowicz wraz z Przewodniczącym Zarządu Oddziałowego kol. Dariuszem Żabińskim, podziękowali ustępującemu z funkcji Prezesa Związku Emerytów i Rencistów SG Region Sądecki Edwardowi Socha za kilkuletnią, owocną współpracę na rzecz obu Organizacji Związkowych. Od koleżanek i kolegów kol. Edward otrzymał gromkie brawa i zapewnił, że pomimo ustąpienia z funkcji Prezesa w dalszym ciągu będzie wspierał nasze wspólne działania związkowe. Oprawę muzyczną balu zapewnił nam zespół Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.

          Celem każdego balu jest integracja byłych i obecnych funkcjonariuszy Straży Granicznej, którą oba Zarządy organizują w ramach wzajemnej współpracy w celu kultywowania tradycji formacji granicznych i związkowych.

Za Zarząd Dariusz Żabiński