Zabawa Mikołajkowa

686

Miesiąc grudzień jest bez wątpienia dla wszystkich wyjątkowy i niezwykły, to czas radości, a szczególnie wielkiej magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, na które z ogromną niecierpliwością czekają przede wszystkim najmłodsi – dzieci. 10 grudnia 2016r., pomimo braku białego puchu, na zaproszenia przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy SG przy Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej – Zarządu Oddziałowego,  Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy Policji – Zarządu Terenowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu oraz Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa – Zarządu Terenowego w AŚ w Lubaniu przybył ten wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci niezwykły gość. Czerwony strój i długa śnieżnobiała broda nie pozostawiały wątpliwości, iż naszych milusińskich odwiedził w trakcie zabawy w Restauracji Tęczowa w Lubaniu ukochany przez wszystkich Święty Mikołaj w towarzystwie śnieżki i elfów oraz postaci z bajek, który przyniósł ze sobą duży worek z prezentami. Zanim jednak rozdał je dzieciom, najpierw się z nimi pobawił, rozweselił, trochę porozmawiał i spytał czy były grzeczne w tym roku.

Radości i uciechy nie było końca szczególnie, że podczas zabawy każdy mógł sprawdzić swoje siły i umiejętności w grach  i zabawach. Dzieci serdecznie podziękowały Mikołajowi za otrzymane prezenty, pożegnały Go i poprosiły, by przybył do nich za rok.

Gorące podziękowania skierowano podczas zabawy do sponsora – Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń, którego hojność jak co roku zapewniła dzieciom wspaniałą zabawę.