BAL KARNAWAŁOWY – WSPÓLNA BIESIADA POKOLENIOWA – 03.02.2018 r.

1955

Już po raz kolejny Region Sądecki Związku Emerytów i Rencistów SG wspólnie z Zarządem Oddziałowym NSZZ FSG przy Karpackim Oddziale SG w Nowym Sączu zorganizował zabawę noworoczną.

Impreza odbyła się 03 lutego 2018 roku w sali bankietowej Hotelu IBIS STYLES w Nowym Sączu. Uczestników zabawy powitali przedstawiciele organizatorów: Edward Socha i Dariusz Żabiński, którzy życzyli wszystkim miłej zabawy. Pierwszy toast „Za pomyślność w Nowym 2018 Roku” wzniósł Komendant Karpackiego Oddziału Straży Granicznej Pan ppłk. SG Stanisław Laciuga, który brał udział w balu wraz z małżonką. Na parkiecie wspólnie bawili się Funkcjonariusze, Pracownicy oraz Emeryci i Renciści Karpackiego Oddziału SG wraz z osobami towarzyszącymi, łącznie ponad 110 osób. Oprawę muzyczną balu zapewnił zespół Orkiestry Reprezentacyjnej SG, któremu serdecznie dziękujemy.

 Jest to kolejna cykliczna impreza, integrująca byłych i obecnych funkcjonariuszy Straży Granicznej, którą oba Zarządy organizują w ramach wzajemnej współpracy w celu kultywowania tradycji formacji granicznych i związkowych.