Zarząd Terenowy przy Komendzie Oddziału organizatorem kuligów rodzinnych – Zakopane 08.02.2020 i 15.02.2020

388

Zarząd Terenowy NSZZ FSG przy Komendzie Karpackiego Oddziału SG w Nowym Sączu był po raz kolejny organizatorem kuligów rodzinnych dla członków NSZZ FSG.

Bardzo duże zainteresowane udziałem w kuligu rodzinnym wymusiło na Zarządzie Terenowym NSZZ FSG (liczącym około 180 funkcjonariuszy) organizację tego przedsięwzięcia w dwóch terminach tj. 08.02.2020 oraz 15.02.2020. W obu terminach pogoda okazała się łaskawa, lekki mrozik, świecące słońce to warunki, w których można było miło spędzić czas z najmłodszymi w rodzinnym gronie.

Zaprzęgi konne z saniami, pieczenie kiełbasek na ognisku, poczęstunek w Hotelu Tatra na Cyrhli, konkurs karaoke, tańce, upominki oraz pamiątkowe dyplomy dla najmłodszych, to wszystko władze Zarządu Związku zapewniły dla uczestników kuligu.

Należy również zauważyć, że praktycznie bez wielkiego zaangażowania kolegów Kryspina Żytkowicza i Bartosza Zgorzało, kulig rodzinny z takim rozmachem nie byłby możliwy.

Chcieliśmy również podziękować gospodarzowi hotelu Tatra Panu Zbigniewowi Wnukowi (wraz z obsługą hotelu), za życzliwe przyjęcie oraz wzorową organizację przy biesiadowaniu.

Hotel Tatra na Cyrhli od wielu lat współpracuje z Zarządem Oddziałowym NSZZ FSG. Wyjątkowa atmosfera, szczególna życzliwość dla gości hotelowych, doskonałe posiłki, miła obsługa i szeroka baza wypoczynkowa, to zaledwie kilka słów o tym wyjątkowym miejscu.

Łącznie w kuligach wzięło udział ponad 150 osób i pozostały jedynie miłe wspomnienia i dokumentacja fotograficzna.