Zarząd Terenowy NSZZ FSG przy Karpackim OSG w Nowym Sączu organizatorem kuligu rodzinnego

866

Związkowy kulig rodzinny – Zakopane 09.02.2019

Zarząd Terenowy NSZZ FSG przy Komendzie Karpackiego Oddziału SG w Nowym Sączu był organizatorem kolejnego kuligu (tydzień temu podróż na saniach odbyła się w Regietowie).

Tym razem nasze koleżanki i koledzy wraz z rodzinami spędzili mile czas w Zakopanem. Chętnych nie brakowało, bardzo duże zainteresowanie i dwa autobusy wyruszyły o 9.00 do stolicy Tatr. Sprzyjająca pogoda, miła rodzinna atmosfera, zaprzęgi konne z saniami, pieczenie kiełbasek na ognisku i poczęstunek w Hotelu Tatra na Cyrhli, zapełniły całodzienny pobyt uczestników kuligu.

Ponadto chcieliśmy również podziękować gospodarzowi hotelu Tatra Panu Zbigniewowi Wnukowi (wraz z obsługą hotelu), za życzliwe przyjęcie oraz wzorową organizację przy biesiadowaniu.

Hotel Tatra na Cyrhli od wielu lat współpracuje z naszym Zarządem jak również Zarządem Głównym NSZZ FSG. Wyjątkowa atmosfera, szczególna serdeczność dla gości hotelowych, doskonałe posiłki, miła obsługa i szeroka baza wypoczynkowa, to zaledwie kilka słów o tym wyjątkowym miejscu. Zapewne wrócimy tu za rok.

Za Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG

Kryspin Żytkowicz