Zabawa Noworoczna

1042

Już po raz kolejny Region Sądecki Związku Emerytów i Rencistów SG wspólnie z Zarządem Oddziałowym NSZZ FSG przy Karpackim Oddziale SG w Nowym Sączu zorganizował zabawę noworoczną. Impreza odbyła się 4 lutego 2017 roku w sali bankietowej Hotelu IBIS STYLES w Nowym Sączu. O wspaniałe miejsce zabawy oraz doskonałe menu zadbał komitet organizacyjny na czele z Kryspinem Żytkowiczem – Wiceprzewodniczącym Zarządu Głównego NSZZ FSG i Tadeuszem Wieciechem – Sekretarzem Zarządu Regionu Sądeckiego w Nowym Sączu.
Uczestników zabawy powitali przedstawiciele organizatorów: Dariusz Żabiński i Edward Socha, którzy życząc wszystkim miłej zabawy, dokonali jej rozpoczęcia wznosząc pierwszy toast „Za pomyślność w Nowym 2017 Roku”. Na parkiecie wspólnie bawili się Funkcjonariusze, Pracownicy oraz Emeryci i Renciści Karpackiego Oddziału SG wraz z osobami towarzyszącymi, łącznie ponad 110 osób. Oprawę muzyczną balu zapewnił zespół Orkiestry Reprezentacyjnej SG któremu serdecznie dziękujemy.
Jest to kolejna cykliczna impreza, którą oba Zarządy organizują w ramach wzajemnej współpracy, integrującą byłych i obecnych funkcjonariuszy Straży Granicznej.