XIV Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej

568

W dniach 6-9 lutego 2024 roku w Warszawie odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji pod Patronatami: Ministra Sportu i Turystyki, Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

W tegorocznym turnieju do rywalizacji stanęło 91 drużyn, w tym cztery zagraniczne: z Ukrainy, Rumunii, Słowacji oraz Czech. Rozgrywki odbyły się w kategorii kobiet (12 zespołów), mężczyzn OPEN (59 drużyn) i mężczyzn 35+ (21 drużyn). Mecze rozgrywano na ośmiu obiektach w dzielnicach m.st. Warszawy: Bielany, Wola, Praga Północ, Praga Południe, Włochy i Wilanów.

Straż Graniczną reprezentowały trzy zespoły: Reprezentacja Straży Granicznej OPEN, Reprezentacja Straży Granicznej w kategorii wiekowej 35+, a także Reprezentacja Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

W fazie grupowej, która była rozgrywania w pierwszych dwóch dniach zawodów, Reprezentacja Straży Granicznej w katerogrii wiekowej 35+ zakończyła zmagania na 5. miejscu w swojej grupie. Reprezentacje Straży Granicznej OPEN oraz Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej z kolei awansowały do fazy pucharowej. Drużyna z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zakończyła zawody na 1/16 finału, natomiast reprezentanci kategorii OPEN przygodę z turniejem zakończyli w 1/8 finału po rzutach karnych.

Funkcjonariuszom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w sportowych zmaganiach.

film: Zespół Prasowy KGSG

zdj. Gabinet KGSG

źródło : https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/12954,XIV-Miedzynarodowy-Turniej-Sluzb-Mundurowych-w-Pilce-Noznej-Halowej.html