Valentine’s Day w Organizacji Związkowej NSZZ FSG przy Karpackim Oddziale Straży Granicznej

1852

W dniu 14.02.2018 w siedzibie biura Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG odbyło się wyjątkowe spotkanie. Prezydium Zarządu Oddziałowego, na ten dzień zaprosiło do siedziby Organizacji Związkowej pary małżeńskie, które poza tym, że są razem, to jednocześnie oboje są członkami Organizacji Związkowej NSZZ FSG przy Karpackim Oddziale SG.

Udział w spotkaniu wzięli:

  • Joanna i Dominik ZIOBRO
  • Mariola i Bartosz ZGORZAŁO
  • Paulina i Mateusz CHYŁA

oraz Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ FSG Kryspin Żytkowicz, Przewodniczący Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG Dariusz Żabiński i Wiceprzewodniczący-skarbnik Zarządu Oddziałowego Rafał Skraba.

Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania „związkowych par” drobnymi upominkami.

Podczas spotkania parom małżeńskim i jednocześnie związkowym, wręczono pamiątkowe statuetki oraz Paniom wręczono czerwone róże. Podczas poczęstunku poruszano tematy małżeńsko-związkowe, stażu małżeńskiego oraz wymieniono się wzajemnymi spostrzeżeniami dotyczącymi codziennej służby w Straży Granicznej.

W związku z tym, iż w spotkaniu nie mogła uczestniczyć związkowa para z PSG Kielce Monika i Artur CHABIOR, pamiątka w formie statuetki zostanie wręczona przez Przewodniczącego ZT w PSG Kielce w terminie późniejszym.

Była to kolejna inicjatywa Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG Valentine’s Day, skierowana tym razem do małżeńskich – związkowych par.