Serdeczne podziękowania Panu Jackowi SIKORZE wraz z pracownikami Firmy Vitberg za wsparcie i okazaną pomoc w walce z wirusem COVID-19

803

                  Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Karpackim Oddziale Straży Granicznej składa serdeczne podziękowania Panu Jackowi SIKORZE wraz z pracownikami Firmy Vitberg za wsparcie i okazaną pomoc w walce z wirusem COVID-19.

                Sądecka firma Vitberg od ponad 21 lat zajmuje się wibroterapią. Jest największym producentem urządzeń do wibroterapii w Europie i jednym z największych na świecie.              

Z produktów firmy korzystają setki tysięcy osób, w tym sportowcy a nawet olimpijczycy.

               W dniu 02.04.2020 Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG przy Ka OSG w Nowym Sączu zostały przekazane do użytkowania warstwowe maski ochronne uszyte przez pracowników firmy Vitberg, które odebraliśmy przy Karpackim Oddziale Straży Granicznej w Nowym Sączu.

               Jest to kolejny przykład bezinteresownej pomocy lokalnej Firmy, która w sposób wyjątkowy docenia naszą służbę na rzecz małopolskiej społeczności. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego dziękujemy w sposób szczególny za okazaną pomoc i szlachetny uczynek.