Pomóż – Nie zwlekaj Trzech funkcjonariuszy i pracownik Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej ponieśli ogromne straty materialne

560

Pomóż – Nie zwlekaj Trzech funkcjonariuszy i pracownik Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej ponieśli ogromne straty materialne, w pożarze, który wybuchł 12 maja br. w Karolewie (okolice Kętrzyna).

Zwracamy się do Wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej z apelem o pomoc w zbiórce środków pieniężnych. Chcielibyśmy, żeby jak najszybciej poszkodowani funkcjonariusze i pracownik z rodzinami zapomnieli o tej tragedii, która spowodowała, że w jednej chwili stracili cały dorobek życia.

Dlatego tak ważne jest Wasze wsparcie, każda złotówka przybliży im „normalne życie” Pomóż – Nie zwlekaj. W przypadku podjęcia inicjatywy proszę o przekazanie środków pieniężnych na numer rachunku bankowego Zarządu Oddziałowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej:  62 8855 0004 2001 0236 3439 0001 z dopiskiem „Pożar w Karolewie”.

Zbiórka jest organizowana do dnia 16 czerwca 2019 roku.