Odpowiedź przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ FSG

991

Poniżej zamieszczamy odpowiedź przewodniczącego ZG NSZZ FSG na otrzymane zapytanie w kwestii wykonania medalu z okazji 30-lecia NSZZ FSG.

Dzień dobry. Panie Przewodniczący,

W odpowiedzi na Pana maila z dnia 9 października 2020 r, po pierwsze dziękuję za zainteresowaniem się kwestią wykonania medali z okazji 30- lecia NSZZ FSG i szczególne prezentowanie oferty firmy zawartej w załączniku. Warto podkreślić, że na ofercie widnieje data 28 września 2020 roku.

Po drugie. W związku z tym, że w 2020 roku żaden upoważniony zgodnie ze Statutem NSZZ FSG przedstawiciel zarządu oddziałowego NSZZ FSG przy Nadwiślańskim OSG w Warszawie nie uczestniczył w posiedzeniach Zarządu Głównego NSZZ FSG w formie zdalnej lub stacjonarnej, podczas których omawiana była kwestia medali z okazji 30-lecia NSZZ FSG, informuję że:
– w dniu 14 września 2020 roku to Zarząd Główny NSZZ FSG podjął uchwałę o wyborze wykonawcy medali z okazji 30-lecia NSZZ FSG i pokrycia kosztów na podstawie rekomendacji powołanego tym celu Zespołu. Koszt obejmuje wykonanie medali, dedykowanych pudełek do medalu i taśmy do baretek.
– medale zostały zamówione u producenta, który stosuje nowoczesne metody oraz specjalne techniki tłoczenia medali, przez co medal z okazji 30-lecia NSZZ FSG będzie zachwycać nie tylko wytrzymałością, ale i estetyką wykonania. 

– nota za zamówione medale w ilości 25 sztuk przez ZO NSSZZ FSG nie obejmuje legitymacji i jest to zgodne z uchwałą ZG NSZZ FSG;

– w wyniku podjętych przez ZG NSZZ FSG działań wybrano wykonawcę legitymacji, który wykona je w cenę 4,30 zł brutto za sztukę. Oferta firmy prezentowanej przez Pana z dnia 30 września 2020 roku wynosi 10,00 zł brutto za 1 sztukę legitymacji.

– wybór innego wykonawcy medali z okazji 30-lecia NSZZ FSG w innej firmie niż prezentowana przez Pana nie wyklucza w przyszłości współpracy z tą firmą.
Jednocześnie przypominam Panu, że medale dla członków ZO przy NwOSG w Warszawie, zostały zamówione dopiero po wysłanym przez przewodniczącego ZG NSZZ FSG do Pana ponownym przypomnieniu z dnia 8 września 2020 roku;


Marcin Kolasa
Przewodniczący
Zarządu Głównego NSZZ FSG

Poniżej treść zapytania:

8 października 2020 14:24 roblissg@op.pl napisał(a):

Witam,

interesuje mnie sprawa kosztów medali 30-lecia NSZZ FSG. Mianowicie wystawiona nota przez ZG NSZZ FSG opiewa na 64, 07 zł za sztukę (z legitymacją mam nadzieję). Pytanie dotyczy ceny medalu, która jest wyższa niż np. oferowana przez firmę Nmedia przy zakupie 500 szt.  Domyślam się że medali będzie zamówione ponad tysiąc? 

Dlaczego tak drogo? 
Robert Lis Przewodniczący ZO NSZZ FSG przy NwOSG tel: 697 698 990 www.zonadwislanski.pl