NOWY PROGRAM UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE PZU ŻYCIE S.A.: ,,STRAŻ GRANICZNA 2020″.

2980

Szanowni Państwo,


Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Funkcjonariuszy oraz Pracowników Straży Granicznej, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej we współpracy z brokerem WDB S.A. wynegocjował nowy program ubezpieczenia na życie PZU Życie S.A., „Straż Graniczna 2020”.

Biorąc pod uwagę potrzeby poszczególnych jednostek organizacyjnych stworzyliśmy rozwiązanie, w ramach którego każdy Odział SG będzie mógł dopasować warunki do swoich oczekiwań. Rozwiązanie to w sposób oczywisty czyni grupowe ubezpieczenie na życie w PZU Życie S.A. najlepiej dopasowanym do Państwa potrzeb programem ubezpieczeniowym.
Należy podkreślić, że poza szerokim zakresem i wysokimi sumami świadczeń oraz pozostałymi zaletami, nowa propozycja PZU Życie S.A. zawiera również wiele nowości, jak Dodatkowa Ochrona Życia (w 3 wariantach), dodatkowe, niezależne świadczenie od ciężkiego zachorowania na wypadek wystąpienia nowotworu złośliwego, leczenie specjalistyczne z szerszym zakresem, ubezpieczenie WRW (wypadkowe), oraz inne liczne nowości (szeroki zakres chorób, zwiększone sumy w operacjach chirurgicznych, definicje dostosowane do specyfiki formacji – m.in. definicja drogi, leczenie nerwic, dziecko bez względu na wiek i wiele innych).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i przystąpienia do programu „Straż Graniczna 2020”. Można to zrobić online za pośrednictwem serwisu moje PZU lub tradycyjnie, podpisując nową deklarację przystąpienia do ubezpieczenia.

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w materiałach informacyjnych, udzielają ich również osoby obsługujące ubezpieczenie PZU Życie S.A. w Oddziałach, przedstawiciele NSZZ FSG oraz broker ubezpieczeniowy WDB S.A.


Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że program będzie uruchamiany (w zależności od Oddziału) od 1 stycznia 2021 roku.


WDB S.A.:
Marcin Kowalik     tel.: +48 883 390 900,    e-mail:  ubezpieczeniasg@wdbsa.pl
Dominika Łączna   tel.: +48 22 628 46 41,   e-mail:  ubezpieczeniasg@wdbsa.pl