Murem Za Polskim Mundurem

693

„M. Z. P. M.” czyli Murem Za Polskim Mundurem to utwór, który powstał we współpracy dwóch funkcjonariuszy – młodszego chorążego Daniela Pawłowskiego z Morskiego Oddziału Straży Granicznej, oraz młodszego aspiranta Szymona Głuszka służącego w Stołecznej Policji, w ramach inicjatywy „Nawet z Narażeniem Życia”.

Czyli prywatnie Bullet (autor popularnego na YT utworu Murem ZA Mundurem) i NZNŻ z policyjnej grupy muzycznej RaPsy. Połączyła nas pasja do muzyki i współpraca pomiędzy formacjami, która w ostatnim czasie stała się bardzo intensywna.

Utwór ten dedykujemy wszystkim służbom, których funkcjonariusze i żołnierze na co dzień narażają swoje życie i zdrowie, w walce o bezpieczeństwo państwa i jego obywateli. Utwór zachowany jest w konwencji hiphopowej, będący wizją jego twórców i tak też należy go postrzegać.

Za pomoc przy realizacji przedsięwzięcia dziękujemy przede wszystkim Fundacji Wsparcia Policjantów działającej przy ZW NSZZP KSP, które to pomogły w dopięciu realizacji całości projektu.

Podziękowania dla Zarządu Oddziałowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Morskim Oddziale Straży Granicznej w Gdańsku za wsparcie funkcjonariusza w realizacji teledysku.

Specjalne podziękowania dla:Gentelmens Gun ClubFive Shots TeamPMFCarpatia ArmsTACTICAL PHOTO POLANDwizithaman W realizacji udział wzięli :St. Sierż. Michał KowalskiPaulina SzostakSierż. Paweł Pudło , oraz osoby których tożsamość musi pozostać anonimowa.

Dziękujemy również dyrektorowi Biura Komunikacji Społecznej KGP, oraz rzecznikom MOSG, KGP i KSP za konsultacje i wszelką pomoc przy tworzeniu projektu.