XIV edycja z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod hasłem „NASZA KREW NASZA OJCZYZNA” .
Przedstawiciele różnych służb mundurowych oddają honorowo krew zachęcając innych do pozostania honorowym dawcą krwi jednocześnie promując swoją formację.
Akcja trwa od 3.XI – 19.XII.2025
Patronat honorowy nad akcją objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Sprawiedliwości, Krajowa Administracja Krajowa, Polski Czerwony Krzyż. Akcja trwa od 3.XI – 19.XII.2025











