Kolejny protest mundurowych. „Jeżeli zostanie zablokowana granica, to będzie to wina tego rządu”

3231

Celnicy zapewniają, że nie dadzą się nabrać na obietnice podwyżek i chcą realnych działań, które mogą wpłynąć na ich zarobki. – Jesteśmy traktowani jak śmiecie. Jeżeli celnik po 15 latach zarabia 3,2 tys. zł, a w Lidlu płaca 2,7 tys. zł, to jest to żenada – przekonuje w emocjonalnym liście do redakcji money.pl jeden z celników.

Celnicy zapewniają, że nie dadzą się nabrać na obietnice podwyżek. – Jesteśmy traktowani jak śmiecie. Jeżeli celnik po 15 latach zarabia 3,2 tys. zł, a w Lidlu płaca 2,7 tys. zł, to jest to żenada – przekonuje w emocjonalnym liście do redakcji money.pl jeden z celników.

O złych nastrojach wśród pracowników KAS pracujących na granicach poinformował Sławomir, który skontaktował się z nami za pośrednictwem platformy dziejesie.wp.pl.

”Minister Banaś i Czerwińska znowu obiecują i mamią celników. Nie damy się nabrać już na obiecanki. Jeżeli zostanie zablokowana granica, to będzie to wina tego rządu. My już tak mamy dość. Balon pęknie” – czytamy w korespondencji. czytaj więcej …

źródło:https://www.money.pl foto :internet