Firma SENCO Sp. z o.o. Sp. k. przekazała Przewodniczącemu Zarządu Terenowego NSZZ FSG przy Placówce SG w Szczecinie darowiznę na walkę z koronawirusem

458

W dniu 23 maja br. Prezes Zarządu SENCO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą na ul. Cyfrowej 6, 71-441 Szczecin Pan Michał Senger przekazał Przewodniczącemu Zarządu Terenowego NSZZ FSG przy Placówce SG w Szczecinie darowiznę w postaci 20 szt. masek AFL MASK oraz 10 szt. urządzeń AFL CAR SANIFIER.

Sprzęt ten będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Szczecinie, biorących czynny udział w działaniach zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 i pełniących służbę na przejściach granicznych.

MASKA AIR FOR LIFE jest zaprojektowana w sposób łatwy w użyciu, ergonomiczna konstrukcja daje maksymalny komfort. Zawiera wentylator elektryczny do ciągłego przepływu świeżego powietrza w masce i wysoce wydajną 4-stopniową technologie filtracji jonów z pomocą nano-srebra dla maksymalnej ochrony przed 99,9% wszystkich zanieczyszczeń wewnątrz pomieszczeń i na otwartym powietrzu, takich jak: bakterie, pyłki, roztocza, wirusy, sierść zwierząt domowych, dymu, formaldehyd, benzeny, inne zanieczyszczenia gazowe i lotne związków organicznych (VOC). AFL CAR SANIFIER zapewnia rozwiniętą przez NASA, najlepszej jakości technologię. Po ponad 20 latach od wysłania pierwszego człowieka na Księżyc, NASA opracowała technologię zwaną UTLENIANIEM fotokatalitycznym (PCO), aby utrzymać astronautów  w zdrowiu podczas dłuższych misji kosmicznych. AFL udoskonaliło oryginalną technologię opracowaną przez NASA, przekształcając ją w bardziej efektywną nanotechnologię.

Ta udoskonalona wersja zastosowana w urządzeniach firmy AIR FOR LIFE wykorzystuje technologię PCO (AFLPCO). Sekretna formuła AFL opiera się na mieszaninie nano fotokatalitystu, który reaguje z fotonami z bakteriobójczego UVC LED wytwarzając miliony przyjaznych dla człowieka jonów ujemnych.

Za przekazany sprzęt serdecznie dziękujemy.