• Start
  • Zarządy Oddziałowe
  • CS SG Kętrzyn

Mistrz Straży Granicznej w Piłce Siatkowej wyłoniony

Przez trzy dni (7-9 grudnia 2016 r.) na kętrzyńskich arenach sportowych rozgrywane były Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Siatkowej. W rozgrywkach uczestniczyło 12 drużyn reprezentujących wszystkie oddziały i ośrodki szkolenia Straży Granicznej. Po zaciętych zmaganiach i rozegraniu 35 meczów, Mistrzostwo Straży Granicznej w Piłce Siatkowej wywalczyła, po raz trzeci z rzędu, drużyna Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku. Wicemistrzostwo powędrowało do drużyny wystawionej przez Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w Warszawie.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Siatkowej w Kętrzynie

7 grudnia 2016 r. w Kętrzynie rozpoczęły się Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Siatkowej. Organizatorem wydarzenia upamiętniającego 25. rocznicę powołania formacji jest Centrum Szkolenia SG. Wsparcia organizacyjnego ośrodkowi udzielił Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Otwarcia mistrzostw oraz powitania zaproszonych drużyn, składów sędziowskich i gości dokonał Komendant Centrum Pan płk SG Roman Łubiński. Mistrzostwa potrwają do piątku, 9 grudnia br.

Czytaj dalej

Mistrzostwa SG w Piłkę Siatkową

Trzy dni, 10 drużyn, 90 zawodników, 6 sędziów i 27 rozegranych meczów to najkrótsze podsumowanie Mistrzostw Straży Granicznej w Piłce Siatkowej – Kętrzyn 2015 zakończonych dziś (3 grudnia) w Kętrzynie.

Organizatorem Mistrzostw było Centrum Szkolenia Straży Granicznej. Wsparcia imprezie udzielił Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Czytaj dalej

4. turniej służb mundurowych w siatkówce plażowej

Reprezentanci kilkunastu placówek mundurowych zagrali w zorganizowanym po raz czwarty w Górowie Iławeckim turnieju siatkówki plażowej dla tych formacji. Na piaszczystym boisku rywalizowało 13 par męskich i, po raz pierwszy, cztery kobiece. Panie zagrały systemem każdy z każdym.
Dużej pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia udzieliły także Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Kętrzynie oraz Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Olsztynie, którzy wsparli imprezę fundując puchary i medale.

Czytaj dalej

NAJLEPSI W STRAŻY GRANICZNEJ

Przez trzy dni w Kętrzynie 11 drużyn walczyło o tytuł „Najlepsi w Straży Granicznej”. Od 17-19 czerwca drużyny reprezentujące jednostki organizacyjne Straży Granicznej z całej Polski rywalizowały w siedmiu konkurencjach walcząc o miano „Najlepsi w Straży Granicznej”.

Czytaj dalej

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2